Akcesoria dedykowane motocyklistom

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Akcesoria dedykowane motocyklistom

Gdyby zapytać chociaż kilku przypadkowych motocyklistów, dlaczego uwielbiają akurat ten środek transportu, prawdopodobnie każdy odpowiedziałby, że to, co cenią sobie najbardziej, to przede wszystkim niezależność. Niezależność rozumianą nie tylko jako dosłowną wolność, ale także jako indywidualność osobowości. 

Motocyklem w każdą podróż

pojemne kufry ShadZawrotna prędkość, własny tor jazdy i całkowita swoboda – to właśnie jazda motocyklem w najkrótszym ujęciu. Jednakże w tym wszystkim często zapomina się o największej rozterce, z jaką boryka się prawdopodobnie każdy fan motocyklowych wypraw. Mianowicie mowa o niemożności odbycia kilkudniowej podróży do miasta oddalonego o kilkaset kilometrów od miejsca zamieszkania, a wszystko to dlatego, że trudno spakować gdziekolwiek nawet podręczne bagaże. Nie mówiąc już o tym, jaką udręką musi być planowanie podróży jednym pojazdem dla dwóch osób, ponieważ nie każdy ma w posiadaniu oprócz jednośladu, także samochód osobowy. Na szczęście wynaleziono receptę na powyższe kłopoty – remedium są pojemne kufry Shad , które nie tylko są łatwe w montażu, ale także nie psują dotychczasowego komfortu jazdy. Ich konstrukcja jest niesamowicie lekka, dzięki czemu motocykl można śmiało wyposażyć nie tylko w centralny „mini bagażnik” zlokalizowany tuż za siedziskiem, ale również i w kufry boczne. Firma Shad , chcąc wyjść naprzeciw wszystkim amatorom jednośladów, proponuje w swojej ofercie liczne warianty kolorystyczne, dzięki czemu dopasowanie tegoż elementu wyposażenia do posiadanego już kombinezonu, kasku, a co najważniejsze koloru pojazdu w ogóle nie będzie trudne. O zaletach inwestycji w kufry Shad opowiadać można by jeszcze długo, ale to, co w pierwszej kolejności przemawia na ich korzyść, to wysoka jakość wykonania i praktyczność. 

Nie ma chyba nic gorszego, od podróżowania pociągiem zamiast motocyklem, tylko dlatego, że bagaże się nie zmieściły. Jednak odpowiednio dopasowane kufry bez wątpienia temu zadaniu są w stanie sprostać. A oprócz tego, że świetnie sprawują swoją podstawową funkcje, posiadają uzupełniające detale, jak chociażby uchwyty do przenoszenia, czy zamknięcie na zamek.