Atrakcyjne place zabaw dla dzieci

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Atrakcyjne place zabaw dla dzieci

Z pokolenia na pokolenie rodzina mojego męża zajmowała się stolarstwem. U nas nie mogło być inaczej, bo od kilku lat prowadzimy firmę stolarską. Na początku produkowaliśmy meble na zamówienie, niedawno, jednak, przez zupełny przypadek zmieniliśmy nieco profesję. A wpływa na to miały nasze dzieci, które zapragnęły mieć prywatny plac zabaw. 

Huśtawki tworzone na zamówienie

huśtawki ogrodowe dla dzieciStolarstwo jest pokoleniowym zajęcie w rodzinie mojego męża. Zarówno jego ojciec, jak i dziadek, posiadali własne pracownie stolarskie. Kiedy poznałam mojego męża to akurat był w trackie zakładania działalności gospodarczej, w której produkował meble na indywidualne zamówienia. I usługi te świadczył przez kilka lat z moją dużą pomocą. Wszystko zmieniło się tego lata, kiedy to nasi dwaj synowie zapragnęli mieć własny plac zabaw. Mąż spróbował więc swoich sił i swtorzył dla nich przepiękne drewniane drabinki, huśtawki i zjeżdżalnie. Spodobały się one sąsiadom, którzy to również zlecili mojemu mężowi wykonanie takiego sprzętu. Mąż postanowił więc się przekwalifikować. Teraz zajmuje się głównie wykonywaniem placów zabaw. Ogromną popularnością cieszą się huśtawki ogrodowe dla dzieci, które w stu procentach wykonane są z drewna. Z wyglądu przypominają one klasyczne huśtawki ogrodowe, są od nich jednak dużo mniejsze, pomalowane są na atrakcyjne kolory i mają po bokach niewysokie drabinki. Jest to oryginalny projekt mojego męża, który od samego początku spotkały się z dużym zainteresowaniem. 

Mój mąż, podobnie jak jego ojciec czy dziadek, prowadzi własną pracownię stolarską. Od jakiegoś czasu, jednak, nie zajmuje się on produkcją mebli, tylko tworzy atrakcyjne sprzęty na place zabaw. Jego autorski projekt huśtawki ogrodowej dla dzieci spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony naszych znajomych i nie tylko.