Bramki do futbolu dostępne w sprzedaży

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Bramki do futbolu dostępne w sprzedaży

Miejsca, w których gra się w piłkę nożną, takie jak szkoły, boiska publiczne czy kluby piłkarskie, potrzebują osprzętu sportowego, który odznacza się wysoką jakością i odpornością na zużycie. Te wytyczne dotyczą jednakowo piłek, strojów piłkarskich, butów czy też bramek. Ilość rodzajów tych ostatnich jest bardzo duża, a ich wybór jest uzależniony od miejsca, w którym dobywają się zawody czy treningi oraz wielkości boiska.

Rodzaje bramek do treningów piłki nożnej

bramki do piłki nożnejDla różnych form treningów i zawodów możemy zastosować wiele rodzajów bramek. Podczas lekcji WF w szkole podstawowej, najlepszym wyjściem będzie zakupienie bramki o wymiarach 300x200cm. Dzięki nim będzie możliwe rozegranie meczu na małym halowym boisku, które może być podzielone na dwie połowy. Do treningów halowych najniższych grup wiekowych polecana jest bramka o wymiarach 120x80cm. Dzięki niej dzieci będą mogły swobodnie rozgrywać sparingi w swojej kategorii wiekowej. Bramki do piłki nożnej dla dorosłych grających na pełnowymiarowym boisku, mają najczęściej wymiary 5x2m. Są one mocowane w różny sposób, a jednym z nich jest osadzenie jej w betonowych fundamentach. Dzięki temu mamy gwarancję, że bramka wytrzyma obciążenia podczas gry i nie przewróci się. Szkielet nowoczesnej bramki zbudowany jest z konstrukcji stalowych, a światło bramki wykonuje się z lekkich i sztywnych profili aluminiowych. Konstrukcje dużych bramek są często składane.

Składanie bramki ułatwia przenoszenie jej w szybki sposób z miejsca gry na świeżym powietrzu, do magazynu sprzętu szkolnego lub klubowego. Dzięki odpornym zaczepom, które są przeznaczone do montowania siatki, można składać bramkę z założoną siatką do celów treningowych, co znacznie skraca sam proces przygotowywania do trenowania.