Budka dla kota pomysłem na prezent

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Budka dla kota pomysłem na prezent

budka dla kota

Moja siostra od pewnego czasu mieszka w domku jednorodzinnym. Ostatnio stwierdziła, że brakuje jej zwierząt i zaczęła nabywać nowych przyjaciół ze schroniska. Pewnego dnia zauważyłam całkiem inny wygląd wnętrz. Na korytarzu stała wysoka mata dla psa, którego zamierzała przywieść ze schroniska.

Budka dla kota na aukcji

budka dla kotaDowiedziałam się, że planuje również kota. Uznałam, że taki osobnik w domu może dodać trochę otuchy. Na dodatek zbliżały się jej urodziny i musiałam zastanowić się nad jakimś prezentem. Wiedziałam, że najbardziej ceni sobie praktyczne przedmioty, które nadają się do codziennego użytku. Na początku kupiłam dla niej suszarkę do włosów. Niestety to było trochę za mało i musiałam pomyśleć nad czymś innym. Przeglądając aukcje internetowe wyświetliła mi się budka dla kota. Wtedy wpadłam na pomysł, że warto odwiedzić pobliski sklep zoologiczny. Taki ciekawy dodatek dla jej nowych podopiecznych również był czymś jak najbardziej praktycznym i ciekawym. W sklepie zauważyłam pewne posłanie dla psa. Jednak moja siostra miała już matę i taki pomysł stanowczo odpadał. Niestety w całym sklepie nie znalazłam nic wartego uwagi. Wtedy sprzedawca kazał mi chwilę poczekać, ponieważ właśnie przyjechała całkiem nowa dostawa. Był to dla mnie strzał w dziesiątkę. Kilka chwil później zauważyłam idealne rozwiązanie, którym było różowe legowisko dla kota.

Dowiedziałam się, że jest wykonane z odpornego na zabrudzenia materiału i łatwo można utrzymać je w czystości. Podobała mi się jeszcze budka dla psa ale była mała. Ostatecznie moja siostra doceniła starania i od razu wpadł jej w oko mój prezent. Jej nowa kotka Pola również polubiła swoje miejsce na odpoczynek.