Czy kolorowe oprawki są modne?

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Czy kolorowe oprawki są modne?

Jeszcze kilkanaście lat temu wśród oprawek okularów trudno było znaleźć coś innego niż bardzo stonowane kolory, głównie czerń, brąz i granat. Czasem pojawiały się oprawki białe lub złote i właściwie na tym koniec. Jednak kiedy okulary stały się modne i za ich tworzenie zabrali się projektanci mody, wybór zrobił się ciekawszy.

Modne oprawki marki Guess 

kolorowe oprawki damskie GuessNajpierw panie, a potem i panowie otrzymali o wiele większy wybór oprawek. Zmienił się nie tylko ich styl i wzornictwo, ale przede wszystkim kolory. Dziś nie ma już problemu, ze znalezieniem oprawek w intensywnych, zwariowanych barwach, jak błękity, róż czy jasne zielenie. Czasem przód oprawek jest ciemny, ale za to od strony twarzy ożywia je jakiś intensywny kolor. Dzięki temu łatwiej wyrazić siebie i swoją osobowość, bo nie każdy lubi nosić proste, ciemne oprawki. Obecnie kolorową ofertę można znaleźć u wielu producentów, także u znanej marki Guess. Oferuje ona różne modele oprawek, wśród których każdy możne znaleźć coś, co go zainteresuje, ale szczególną uwagę warto zwrócić na kolorowe oprawki damskie Guess. Kobiece wzornictwo i kolory wielu paniom przypadną do gustu. Oczywiście, nie zawsze kolorowe oprawki pasują na każdą okazję czy do każdego stroju, jednak w takiej sytuacji wystarczy po prostu mieć w zapasie drugą parę okularów, na przykład w bardziej stonowanych kolorach. Dzięki temu w pracy można wyglądać jak poważna businesswoman, a po przyjściu do domu czuć się znów swobodnie, także dzięki innym oprawkom.

Oprawki w różnych kolorach tęczy sprawiają, że nasz codzienny strój jest ciekawszy, a noszenie okularów nie jest już przykrą koniecznością, ale przyjemnością. Do tego dobrze dobrany styl oprawek pozwala wpłynąć na nasz wygląd i uwydatnić to, co w twarzy jest najładniejsze, dzięki czemu wyglądamy korzystniej.