Czy w Warszawie kupię filtry odwróconej osmozy?

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Czy w Warszawie kupię filtry odwróconej osmozy?

W momencie, gdy w moim życiu pojawiały się dzieci, wiele się w nim zmieniło. Wcześniej nie zwracałam uwagi na szczegóły, które wydawały mi się nieistotne i najważniejsza dla siebie byłam ja. Gdy zmieniły się priorytety, zmieniło się wszystko. O siebie nigdy się nie bałam, raczej nie chorowałam i spadałam zawsze na cztery łapy.

Na czym polega proces odwróconej osmozy?

odwrócona osmoza warszawaJednak moje dzieci to już zupełnie inna bajka. Rzeczy dla nich były zawsze wygotowane i pokoiki wysprzątane. Z wiekiem dzieciaki pozwoliły sobie na tyle, że zaczęły pić wodę z kranu. Mimo że im zabraniałam wiedziałam, że to robią pod moją nieobecność. Musiałam zainwestować w jakiś dobry filtr i wtedy trafiłam na artykuł o odwróconej osmozie. Dowiedziałam się, na czym polega ten proces, który zachodzi w filtrze wody. Wiedziałam, że dzieci ryzykują zdrowiem pijąc wodę prosto z kranu i czułam, że odwrócona osmoza to jest coś, czego szukam. Co prawda nie jest to najtańsze rozwiązanie, ale jest inwestycją na lata, która miała rozłożyć się w czasie. Porozmawiałam z innymi matkami i co niektóre przyznały, że słyszały o odwróconej osmozie, a parę miało nawet ten filtr w domu. Wszystkie go zachwalały. Zachorowalność ich dzieci zmalała, a ja liczyłam na ten sam efekt. Gdy wpisałam odwrócona osmoza warszawa znalazłam możliwość kupna, ale też sporo faktów i mitów na jej temat. Jak każda nowość musi przejść przez fazę, w której konsument obawia się i nie jest jeszcze pewny nowego towaru.

Powstają wtedy wszelkiego rodzaju mity. Zostają one obalone przez ekspertów, ale część konsumentów już o tym zapomina. Ja na szczęście nie wierzę w mity i opowieści niczym niepotwierdzone. Liczą się fakty, a te potwierdzają niemalże stuprocentową skuteczność. I to sobie cenię. A bajki pozostawiam do opowiadania swoim dzieciom.