Czy warto się poddać depilacji laserowej?

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Czy warto się poddać depilacji laserowej?

Odkąd golę swoje ciało zdążyłam wypróbować na sobie już chyba wszystkie możliwe metody depilacji dostępne w naszym kraju, a przynajmniej tak mi się wydawało ponieważ całkiem niedawno dowiedziałam się o nowej alternatywie, a im więcej na jej temat czytałam, tym bardziej byłam do niej przekonana.

Nowa alternatywa dla tradycyjnej depilacji

laserowa depilacja wrocławSwoją przygodę z goleniem ciała zaczynałam od tradycyjnej maszynki do golenia, jak chyba zresztą większość kobiet. Wówczas ta metoda wydawała mi się najlepsza, skoro była bezbolesna. Oczywiście, jak wszyscy wiemy włoski zaczęły po pewnym czasie znacznie szybciej odrastać, lecz wtedy wydawało mi się to całkowicie naturalną rzeczą. Przez jakiś czas eksperymentowałam z innymi sposobami, lecz nie robiłam tego zbyt długo, bo o ile rzeczywiście mogłam cieszyć się na dłużej gładką skórą to jednak wypróbowane przeze mnie metody nie należały już do bezbolesnych. W końcu zaczęłam czytać o tym, czy jest laserowa depilacja Wrocław posiada kliniki w których możemy ją wykonać o czym dowiedziałam się od koleżanki z pracy i właśnie wtedy zaczęłam szukać więcej informacji na ten temat, a im dłużej czytałam, tym bardziej upewniałam się, że jest to dla mnie najlepsze wyjście. Choć słowo „laser” może z początku nieco przestraszyć, to tak naprawdę nie ma się absolutnie czego bać, albowiem nasza skóra podczas całego procesu jest poddawana znieczuleniu, a poza tym moc urządzenia jest także dostosowywana do nas indywidualnie właśnie po to, aby nie sprawić nam bólu oraz nie zrobić nam krzywdy.

Na początek zdecydowałam się na pełną serię zabiegów na nogi, których golenie zawsze zajmowało mi najwięcej czasu. Widząc rezultaty po ukończonych sesjach oraz procesie gojenia byłam już w stu procentach pewna, że w przyszłości poddam się laserowej depilacji ponownie, lecz oczywiście wybierając inne miejsca na ciele. Jestem zachwycona efektami oraz perspektywą, że mogę pożegnać się z maszynką na naprawdę długie lata.