Firmowe naklejki 3d

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Firmowe naklejki 3d

 

Jestem projektantką ubrań i prowadzę własny biznes. Idzie mi naprawdę dobrze. Sprzedaję swoje ubrania w Internecie i teraz mam już pełnoprawną firmę, w której zatrudniam kilkanaście osób. Bardzo dbam o to by moi klienci czuli się wyjątkowo nie tylko poprzez ubrania, które u mnie kupują ale też poprzez naszą wspaniałą obsługę oraz np. opakowania naszych zamówień.

Zamówiłam specjalne naklejki 3d od producenta

naklejki 3d producentStwierdziłam, że dobrym pomysłem będzie dodawania do paczki różnych kolorowych naklejek, które będą kojarzyć się z marką. Bardzo dużą uwagę przykładam również do tego jak wyglądają paczki, które wysyłamy naszym klientom z zamówionymi przez ubraniami. Dlatego też nasze produkty wysyłamy w kartonach z naszym logo. Na kartonie naklejamy również naklejkę 3d z logo naszego sklepu. Nasze naklejki zaprojektował mój znajomy, który jest grafikiem komputerowym. Nasze naklejki 3d producent, u którego złożyliśmy zamówienie wykonał bardzo szybko i porządnie. Wybrałam naklejki o okrągłym kształcie z błyszczącymi elementami. Chciałam żeby się wyróżniały. Codziennie wysyłamy dużo paczek, a więc potrzebujemy bardzo dużo naklejek. Dlatego też zamówiliśmy ich bardzo dużą ilość w różnych kolorach. Motyw na każdej naklejce jest taki sam jednakże różnią się one właśnie kolorami. Nasze ubrania są kolorowe i bardzo pomysłowe, a więc i takie rzeczy jak sposób ich zapakowania czy naklejki na nich też takie muszą być.

Wykorzystywanie naklejek 3d jest bardzo popularne wśród wielu firm. Często używane są jako sposób na reklamę firmy albo dodawane są właśnie jako gratis do zakupionych produktów. Być może w przyszłości do naszych zamówień również będziemy dodawać naklejki 3d zamiast zwykłych naklejek. Najpierw będę musiała zastanowić się nad ich dizajnem.