Inna droga i świetne systemy erp

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Inna droga i świetne systemy erp

świetne systemy erp

Nieraz zdarzało mi się zastanawiać, co by było gdybym nie posłuchał swojego brata i nie ukończył studiów. Był ode mnie starszy i znacznie mądrzejszy. Co prawda kończył kompletnie innym kierunek niż ja, ale mimo to zawsze mi pomagał i pchał mnie do przodu gdy przychodziły chwile zwątpienia.

Systemy erp zawsze interesowały mojego brata

świetne systemy erpNie wiem do dziś skąd wiedział aż tak dużo na temat open erp, ale właściwie o co bym się go nie spytał, on zawsze znał odpowiedź. Tłumaczył się, że ogólnie świetne systemy erp zawsze go interesowało i w wolnym czasie zajmował się tym już od bardzo dawna. Żartowaliśmy, że jak skończę studia to razem otworzymy jakąś działalność z tym związaną, ale nigdy nam to w pełni nie wypaliło. Próbowaliśmy swoich sił tworząc oprogramowanie erp dla budownictwa, ale w praktyce było to znacznie trudniejsze niż to czego on uczył się hobbystycznie, lub czego ja uczyłem się na studiach. Moją specjalnością było erp e commerce, a na to raczej nie było chętnych na polskim rynku. Chcąc nie chcąc musiałem zajmować się czymś, na czym aż tak bardzo się nie znałem, tak samo zresztą jak brat. Zarywaliśmy nocki by ukończyć przerastające nasze możliwości zlecenia.

Po każdym mówiliśmy sobie, że to już ostatnie, i że jak to skończymy to kończymy z tą branżą na zawsze, ale później przychodził przelew i stwierdzaliśmy, że może jeszcze raz spróbujemy, co nam szkodzi. Ciągnęliśmy to przez koło cztery miesiące i na koniec oboje mieliśmy odłożone sporo kasy na kontach. Nie byliśmy jednak w stanie kontynuować. Byliśmy wiecznie niewyspani, zmęczeni i wycieńczeni.