Jak otworzyłem naprawę komputerów w Łodzi

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Jak otworzyłem naprawę komputerów w Łodzi

Od dziecka interesowałem się elektroniką. Na początku proste konsole, pierwsze komputery na kasety magnetofonowe, potem dyskietki, płyty, dzisiaj już tylko rozdzielczość qhd. Inżyniera komputerów pasjonowała mnie bardzo, a po studiach założyłem własną firmę.

Pierwsza naprawa komputerów w Łodzi była moja

naprawa komputerów w ŁodziNa przełomie dwudziestego, a dwudziestego pierwszego wieku, jeszcze laptopy nie były aż tak popularne. Wielkość i ciężar laptopów przypominał solidne almanachy z poprzednich dekad. W każdym razie wiedza na temat tych sprzętów też była ograniczona. Jeśli ktoś chciał naprawić sprzęt, to wiedział, że moja naprawa komputerów w Łodzi jest niezastąpiona. Wielu moich uczniów zaczęło zakładać swoje firmy, bo z biegiem lat, elektroniki przybywało, dzisiaj powoli każdy posiada jakiś komputer w domu, czy smartfon. Tam moja firma też oczywiście się rozwijała, zawsze szliśmy płynnie z rozwojem technologii. Kładłem nacisk, aby przez większość czasu moja naprawa komputerów w Łodzi była nie tylko pionierem, ale też prymusem w swojej dziedzinie. Udało mi się zyskać szacunek wielu klientów i teraz widzę, jak czasem przychodzą ci sami i jak ich sprzęty zmieniają się z biegiem, i zmianą technologii. Mój najstarszy klient przyszedł do mnie ze swoim pierwszym. W zasadzie ta machina do pisania, podstawowy system operacyjny i kilka edytorów tekstu nic skomplikowanego. Jednak pomoc była mu potrzebna, bo się sprzęt nie włączał, a właśnie kończył swoją książkę.

Tak się przyzwyczaił do tego urządzenia, że nie wyobrażał sobie innego. Oczywiście wiedział, że naprawa komputerów w Łodzi u mnie mu pomoże. Przyjechał do mojego punktu z zupełnie innej miejscowości, dlatego nie śmiałem go odprawić z kwitkiem. Dlatego naprawiłem mu laptopa tegoż samego dnia.