Język angielski jest ważny

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Język angielski jest ważny

Otrzymanie awansu w pracy było dla mnie ogromnym sukcesem. Byłem przeszczęśliwy, ponieważ była to dla mnie ogromna nagroda oraz wyraz docenienia mojej pracy przez szefa. Awans ten nie miał jednak samych pozytywnych stron. Wiązało się z nim poszerzenie obowiązków, większa odpowiedzialność za swoje czyny oraz konieczność polepszenia swoich umiejętności językowych. 

Kurs języka angielskiego może być szybki

szybki kurs angielskiego bydgoszczOtrzymując awans dostałem też warunek podniesienia swoich kwalifikacji językowych. Na szczęście firma wyszła mi na przeciw, bowiem zaoferowała mi sfinansowanie kursu. Nie chcąc zawieść szefa, wyszukałem w Internecie: szybki kurs angielskiego bydgoszcz. Okazało się, że w mojej rodzinnej Bydgoszczy istnieje wiele szkół językowych tylko czekających na ludzi postawionych w mojej sytuacji. Nie zastanawiając się długo, zadzwoniłem do najlepszej moim zdaniem szkoły językowej i umówiłem się na pierwsze zajęcia. Mój dotychczasowy angielski nie było na oszałamiającym poziomie. Był po prostu… komunikatywny, aczkolwiek nadal bardzo podstawowy. Od dawna myślałem, by podnieść swoje umiejętności w tym zakresie, jednak zawsze brakowało mi motywacji. Awans stał się dla mnie motorem napędowym. Chciałem za wszelką cenę udowodnić szefowi, że awansowanie mnie było jedną z jego lepszych zawodowych decyzji. Na szczęście, organizatorzy kursu byli słowni – mój angielski bardzo szybko zaczynał ulegać poprawie. Zauważyli to nawet moi współpracownicy oraz przede wszystkim… sam szef.

Szybki kurs angielskiego okazał się dla mnie strzałem w dziesiątkę. W połączeniu z moją motywacją związaną z awansem oczywistym było, że moje umiejętności będą rosły w bardzo szybkim tempie. Usatysfakcjonowało to przede wszystkim mnie, ale i ludzi będących nade mną w hierarchii firmy.