Karma dla psów dobrej jakości

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Karma dla psów dobrej jakości

Odpowiednio dobrana dieta dla czworonoga to podstawa jego zdrowej egzystencji. Dobrze zbilansowane składniki odżywcze gwarantują dłuższe i szczęśliwsze życie przy boku ukochanych właścicieli. Z dietami jest tak, że powinno dobierać się je indywidualnie do potrzeb danego organizmu. Jest tak zarówno dla ludzi, jak i zwierząt domowych. Są jednak pewne ogólnie przyjęte potrzeby czworonogów, które zawsze muszą być zaspokajane.

Idealny pokarm dla psów od Carnilove

carnilove karma dla psaZastanawiając się nad przygarnięciem psiego przyjaciela lub rozpoczynając wspólne życie, należy zdać sobie sprawę, że pies to przede wszystkim zwierzę mięsożerne. Historia ukształtowała ich naturę i sposób odżywiania. Jest to bardzo ważna kwestia i niestety coraz częściej lekceważona przez posiadaczy psów. Nie warto oszczędzać na karmach, składających się z niewiadomego pochodzenia mięsa. Odznaczająca się dobrymi jakościowo składnikami jest Carnilove karma dla psa. Specjalnie wyselekcjonowane mięsa ze zwierząt i ryb składają się na większość, bo aż 70%, karmy. Resztę dopełniają pełnowartościowe warzywa i dzikie, leśne owoce, a także zioła. Nie ma więc tutaj mowy o tanich i szkodliwych zapychaczach, takich jak popiół czy zboża. Dostępna gama smaków zadowoli nawet najbardziej wybrednych czworonożnych smakoszy. Carnilove ma w swojej ofercie na przykład karmę z mięsa naturalnego pochodzenia: renifera, dzika czy bażanta. Oprócz karm dla psów i kotów, marka oferuje równie dobre jakościowo przysmaki.

Dodatki w karmach spełniają, wbrew pozorom, ważną rolę. Mają za zadanie dopełnić dietę w witaminy, przeciwutleniacze i składniki mineralne, których nie dostarczają same mięsne posiłki. Carnilove to dbałość o każdy szczegół, by domowe zwierzęta cieszyły się zdrowiem i dobrym samopoczuciem.