Kupiłem wyposażenie do jachtów w sklepie internetowym

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Kupiłem wyposażenie do jachtów w sklepie internetowym

Nigdy nie zachwycały mnie rejsy statkami – płynęło się wolno, na morzu nie było żadnych fal. Zero wrażeń. Można było jedynie podziwiać widoki rozlegające się wokół. Co innego rejs jachtem motorowym! To przynosi wiele emocji. Dlatego też zdecydowałem się otworzyć własną wypożyczalnię jachtów.

Wyposażenie ze sklepu internetowego

sklep motorowodny internetowyPamiętając o odpowiednim wyposażeniu jachtów, chciałem przejrzeć ofertę sklepów żeglarskich, jednak w moim mieście nie było żadnego sklepu stacjonarnego. Z pomocą przyszedł mi sklep motorowodny internetowy – to tam zakupiłem kamizelki ratunkowe i inne rzeczy stanowiące o bezpieczeństwie na jachcie, między innymi osprzęt ratunkowy, sygnały dźwiękowe oraz systemy gaśnicze. Zdecydowałem się też na zakup akcesoriów, które miały zwiększyć komfort, wybrałem odpowiednie oświetlenie jachtowe. W takim sklepie bez problemu można skompletować całe wyposażenie jachtu. Jest to pewna inwestycja, ale dzięki temu możemy oferować klientom wypożyczanie jachtów, które odznaczają się naprawdę wysoką klasą. Myślę, że to najważniejsze. Oczywiście będąc kierownikiem wypożyczalni, nie chciałem spędzić reszty życia przy papierkowej robocie – zatrudniłem do tego kogoś innego, moją zaś główną funkcją było po prostu bycie sternikiem – dzięki uzyskanemu patentowi, mogłem uczestniczyć w rejsach. Bardzo często żeglować chciały osoby, które zupełnie nie miały pojęcia jak to się robi – nie mając uprawnień, mogły przebywać na jachcie jedynie ze mną. To do mnie należało sterowanie.

W okresie wakacyjnym na żeglowanie decyduje się wiele osób – w sezonie jachty są naprawdę rozchwytywane, dlatego chyba nie było dnia, żebym nie był na rejsie. Po powrocie z jednego, od razu znajdowali się chętni na kolejny – i znów z radością pełniłem funkcję sternika.