Domy na sprzedaż w Katowicach

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Domy na sprzedaż w Katowicach

dom na sprzedaż

Niedawno ukończyłam liceum i dosyć dobrze zdałam maturę, dzięki czemu dostałam się na studia do Katowic. W związku z tym musiałam poszukać mieszkania do wynajęcia. Moim marzeniem były domy na sprzedaż. 

Domy na sprzedaż najlepsza inwestycja.

dom na sprzedażPrzeglądałam też domy na sprzedaż, jednak to byłby dla mnie zbyt duży wydatek, na który niestety nie mogłam sobie pozwolić. Szukałam idealnego dla mnie mieszkania. Ofert było naprawdę dużo i nie mogłam wybrać dla siebie najodpowiedniejszej. Po długich poszukiwaniach w końcu udało mi się znaleźć najlepsze, jak dla mnie, mieszkanie. Z tego miejsca, gdzie planowałam się przeprowadzić, wszędzie było blisko. Mianowicie miałabym dziesięć minut drogi do oddziału mojej uczelni, chwilka do centrum, sklepy też dosyć blisko i łatwo dostałabym się też do komunikacji miejskiej. Okolica dosyć spokojna, a i sąsiedzi w porządku. Nie czekałam ani chwili dłużej, tylko podpisałam umowę o wynajem tego mieszkania. W połowie września już byłam na miejscu. Zaczęłam nowe życie, dorosłe życie. Mogę z pewnością powiedzieć, że rozpoczęłam najlepszy okres w moim życiu. Teraz gdy już jestem w trakcie studiów, moje życie układa się wspaniale.

Mam bardzo miłe i przytulne mieszkanie, poznałam wielu wspaniałych ludzi, z którymi spędzam wolny czas, a gdy muszę się skupić na nauce nic mi nie przeszkadza, bo moja okolica jest spokojna i jestem w stanie szybko przyswoić dany materiał. Z drugiej strony żałuje, że odpuściłam domy na sprzedaż. A czy Wasze przeprowadzki też były strzałem w dziesiątkę? Podzielcie się swoim doświadczeniem, z chęcią się z nim zapoznam.