Na urlop do Kudowy

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Na urlop do Kudowy

Narty, spacery po górach, a może historia i zwiedzanie – jeśli to są atrakcje, których szukacie na przykład podczas urlopu, to warto odwiedzić Kudowę Zdrój. Ta miejscowość leżąca w okolicy Gór Stołowych kusi pięknymi widokami oraz możliwością aktywnego spędzenia czasu. Także baza noclegowa sprawia, że warto się wybrać w to miejsce.

Spory wybór noclegów w Kudowie Zdroju

noclegi kudowa zdrójW Kudowie Zdroju możecie znaleźć nocleg w hotelu, pensjonacie czy domku. W zależności od tego, czy bardziej zależy wam na wyjściach w góry lub do lasu, czy na odwiedzeniu stoku zimą, czy może na spacerach po centrum lub zwiedzaniu, obiekty znajdziecie w różnych częściach miejscowości. Wiele z nich oferuje udogodnienia dla turystów. Jeśli przyjeżdża się z dzieckiem, to dodatkowe łóżeczko. Jeśli miejsce rezerwują narciarze, w ośrodku mogą znaleźć serwis narciarski. Bez kłopotów dostaniecie także foldery turystyczne, a można też o wszystko zapytać właścicieli czy recepcjonistów. Także dostęp na przykład do rowerów nie powinien być problemem. Podobnie rzecz ma się z placami zabaw czy miejscami na grilla lub ognisko. To oznacza, że nie będziecie się nudzić. Nie tylko jeśli chodzi o noclegi kudowa zdrój wypada okazale. Także atrakcje, które znajdziecie, powinny przypaść do gustu odwiedzającym. Narty i rowery, czyli aktywny urlop – to już wiemy. Warto podkreślić, że Kudowa to uzdrowisko, więc walory zdrowotne także trzeba brać pod uwagę. Wyjście do parku zdrojowego czy degustacja wody mineralnej to kolejne możliwości spędzenia czasu.

Można odwiedzić także Kaplicę Czaszek czy Szlak Ginących Zawodów. W tym ostatnim można sporo dowiedzieć się na przykład o garncarstwie czy pieczeniu chleba. Pozostając w tym kręgu zainteresowań, w pobliżu znajduje się także skansen. Wielbiciele wspinaczki również znajdą coś dla siebie w Kudowie Zdroju.