Nagrobki i kradzież na cmentarzu

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Nagrobki i kradzież na cmentarzu

nagrobki

Od jakiegoś czasu pracuję w bardzo popularnej firmie porządkowej w moim mieście. Ostatnio dostaliśmy zlecenie na miejscowym cmentarzy aby poprzycinać drzewka i zlikwidować podłamane wichurą gałęzie.

Nagrobki i fałszywe oskarżenia

nagrobkiOd razu zabraliśmy się do pracy aby jak najszybciej powykonywać swoje obowiązki. Niestety pewnego dnia zderzyliśmy się z bardzo nie miłą sytuacją. Pewna anonimowa osądziła nas o kradzież na cmentarzu. Podobno od jakiegoś czasu ktoś odkręca metalowe elementy i rabuje ekskluzywne nagrobki mazowieckie. Niestety my jako nowi ludzie w tym miejscu od razu zostaliśmy oskarżeni i jakieś kradzieże. Byłem zszokowany całą tą sytuacją, ponieważ nigdy wcześniej nikt mnie nie oskarżył o takie coś. Na dodatek nigdy w życiu niczego nie ukradłem i nie życzyłem sobie takich komentarzy w moim kierunku. Jednak nie chciałem tego tak zostawić i stwierdziłem, że sprawdzę kto okrada nagrobki podwójne na naszym cmentarzu. Pewnego dnia zostałem po prostu na dłużej. W pewnym momencie zauważyłem jakieś podejrzane sylwetki oraz hałas. Nie chciałem dużo zwlekać i od razu zawiadomiłem odpowiednie służby mundurowe. Miałem nadzieję, że przyjadą w szybkim tempie i schwycą długo poszukiwanych złodziei. Na szczęście wszystko przebiegło bardzo szybko, a nagrobki nie zostały skradzione. Policja znalazła winnym na gorącym uczynku.

Cieszyłem się, ponieważ moje dobre imię zostało odzyskane. Nie chciałem aby ktokolwiek nazywał mnie złodziejem cmentarnym. To całkowicie mnie zdenerwowało i zainterweniowałem aby udowodnić swoją niewinność.