Najlepszy architekt wnętrz

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Najlepszy architekt wnętrz

Moja znajoma ze studiów jakiś czas temu otworzyła małą restaurację w centrum miasta. W sumie to odkąd tylko pamiętam chciała mieć takie właśnie swoje miejsce. Zawsze świetnie gotowała i do tego jak dla mnie robiła najlepsze przyjęcia. Była przede wszystkim bardzo gościnna. 

Zaprojektowana restauracja koleżanki przez architekta

polecany architekt wnętrz w SzczecinieWiedziałam, że gdy będzie miała swoją restaurację to na pewno to docenią klienci. Koleżanka wydzierżawiła bardzo zaniedbany lokal. Jednak wiedziała, że jej restauracja będzie wyjątkowa. Dziś bardzo ważny jest wygląd miejsca. On też przyciąga przynajmniej za pierwszym razem. Także koleżanka zdecydowała się na to żeby wystrojem wnętrz zajął się dobry architekt. Taki polecany architekt wnętrz w Szczecinie pracował w biurze projektowym niedaleko jej restauracji. Także dokładnie wiedział jak ten lokal wygląda. On już miał praktycznie gotowy pomysł na to miejsce. Koleżanka była zaskoczona. Powiedziała tylko jaką kuchnię będzie miała w tej restauracji. I architekt zrobił wszystko tak żeby nawiązywał wystrój do charakteru podawanych tam potraw. Gdy koleżanka zobaczyła gotowy projekt to aż chciało jej się płakać ze szczęścia. Po prostu taki wystrój to było jej spełnienie marzeń. Także od projektu bardzo szybko przystąpiono do realizacji. Podczas wykonywania różnych praca projektant przychodził na miejsce i sprawdzał czy wszystko jest wykonywane tak jak powinno. W sumie to cała aranżacja tego wnętrza przebiegła bardzo szybko.

To było też ważne dla koleżanki bo chciała jak najszybciej otworzyć swój lokal. Gdy praca była skończona koleżanka zadzwoniła do mnie bo chciała mi pokazać swój lokal. Gdy go zobaczyłam wiedziałam, że to miejsce stanie się na pewno bardzo popularne. Bo taki wystrój na pewno przyciągnie wielu klientów.