Nowy zlew w remontowanej kuchni

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Nowy zlew w remontowanej kuchni

Moi rodzice mają w tym roku trzydziestą rocznicę ślubu. Podziwiam ich za to, jaki wspaniały związek stworzyli na przestrzeni tych lat, są dla mnie wzorem małżeństwa.  Postanowiłam więc docenić ich w wyjątkowy sposób. Mój rocznicowy prezent będzie więc bardzo nietypowy. W sumie to już jest, bo zaczęłam go wprowadzać w życie. 

Zlew pasujący do klasycznego wystroju kuchni

owalny zlew kuchennyZawsze podzieliłam moich rodziców jak wzorową do mnie parę. W tym roku obchodzą oni trzydziestą rocznicę ślubu. Fascynujące jest dla mnie to, że przeżyli że sobą więcej lat, niż ja żyję na tym świecie. Już za niecały miesiąc rodzice organizują liczną imprezę z okazji jubileuszu. Ja wymyśliłam dla nich całkiem nietypowy prezent. Rodzice mieszkają w niedużym domu jednorodzinnym, który krok po kroku remontują. Cały czas jednak brakuje im funduszy na całkowitą przebudowę kuchni. Postanowiłam im w tym pomóc. Moja mama najpierw mocno się sprzeciwila, ale koniec końców wdzięcznością przyjęli mój prezent. W ostatni weekend wysiedliśmy wspólnie w celu stworzenia projektu kuchni. Moja mam zwróciła na przykład uwagę na to, że bardzo podoba jej się owalny zlew kuchenny, najlepiej dwukomorowy. Zobaczyła taki u swojej przyjaciółki i stwierdziła, że będzie chciała mieć taki sam w swojej kuchni. Taki zlew bardzo dobrze pasuje do eleganckiej, klasycznej kuchni, jaką chcą mieć moi rodzice. Nowy zlew z powodzeniem zastąpi dotychczasowy, który nie należy do najbardziej funkcjonalnych.

Z okazji trzydziestej rocznicy ślubu moich rodziców w ramach prezentu funduje remont ich starej kuchni. W trakcie wspólnego planowania wizerunku nowej kuchni, moja mama dużo uwagi poświęciła temu, że chce mieć owalny zlew dwukomorowy. Wszystko dlatego, że jej przyjaciółka zamontowała taki w swojej kuchni.