Opaski sportowe od Xiaomi

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Opaski sportowe od Xiaomi

smartwatch Xiaomi

Firma Xiaomi znana jest z dobrej jakości sprzętu, który nie należy do drogich. Wypuszczają na światowe rynki coraz to nowsze urządzenia takie jak telefony, odkurzacze oraz smartwatche. Cieszą się ich dużą sprzedażą, ponieważ niewielka cena przy takiej jakości sprzętu jest prawdziwą okazją. Ostatnio popularne stały się właśnie ich smartwatche.

Nowe smartwatche od Xiaomi

smartwatch XiaomiJakiś czas temu na rynek wszedł nowy smartwatch od firmy Xiaomi, a dokładniej Mi Band 5. Po jego wprowadzeniu wiele osób od razu zaczęło go kupować, ze względu na nałożona promocję. Posiada on więcej funkcji niż jego poprzedni model, więc często była również wymiana starszego modelu na nowszy. Wiele osób tak postępuje, że szybko zmienia sprzęt, bo wyszło coś nowego, nawet gdy poprzedni działa jeszcze dobrze. Obecnie ten model możemy kupić w sklepach stacjonarnych oraz internetowych w granicach od stu dwudziestu do stu pięćdziesięciu złotych, a poprzednią jego wersję za cenę około siedemdziesięciu złotych. Oczywiście często zależy to także od sklepu. Tani smartwatch Xiaomi posiada różne funkcje takie jak, pokazywanie godziny, liczenie kroków, spalanie kcal oraz budzik. Na to urządzenie możemy również dostawać wiadomości, które przyszły nam na telefon. Jednak jako iż jest to opaska sportowa, to posiada wymienionych kilka sportów, które możemy wybrać. Na jej liście znajdziemy między innymi bieganie, pływanie, jazdę na rowerze oraz spokojniejszy spacer.

Klienci często idą w kierunku smartwatchów od Xiaomi, ponieważ są wykonane bardzo solidnie, ich bateria starcza nawet na kilka tygodni przy skromnym jej używaniu. Zawsze wypuszczenie nowego towaru jest szybciej dobrze nagłośnione i przedstawione aby ludzie mogli porównać swój dotychczasowy sprzęt do nowości, które są wydawane.