Opłacalność firmy oferującej wywóz gruzu

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Opłacalność firmy oferującej wywóz gruzu

wywóz gruzu

Wiele osób zastanawia się czy taka firma jak wywóz gruzu opłaca się czy nie. Jednak prawda może być dla nich naprawdę szokująca, ponieważ jest to naprawdę opłacalny interes. Ktoś mógłby się zastanowić jak to? Przecież to wywóz gruzu. To nie może być drogie ani nic.

Profesjonalny wywóz gruzu

wywóz gruzuW rzeczy samej nie jest drogie, jednak firmy takie zarabiają dwukrotnie, ponieważ po pierwsze odbierają gruz od klientów, którzy im pokrywają koszt przejazdu a także samej usługi. Załóżmy, że dziennie odbiór gruzu zamówią cztery osoby. Każda z osób niech zapłaci za to po 100 złotych. Zysk więc jest na poziomie około 50-60 złotych na czysto z jednej osoby. Jednak to nie koniec. Ponieważ później firma oferująca wywóz gruzu sprzedaje ten gruz drugiej firmie, która przerabia go od nowa na kruszywo, albo samemu przerabia go i sprzedaje już w postacie kruszywa. Więc niech zarobić dalej za to około jeszcze jedno 50 złotych. To na jednym kursie wychodzi 110 złotych do przodu, co dziennie dałoby 440 złotych a miesięczni już w same dni pracujące, gdzie jest dwadzieścia takich dni zarabiamy niecałe 9 tysięcy złotych. Czyli stać nas na opłacenie dwóch pracowników i samemu zarabianie. Jednak przy takich obrotach nie ma sensu zatrudniać dwóch pracowników. Nie mniej jednak naprawdę jest to dość silnie opłacalne.

Wywóz gruzu jest coraz bardziej powszechny więc jest coraz więcej klientów. Jeżeli pracujemy sami, to pensja jest naprawdę wysoka, jeżeli jednak mamy kilku pracowników to musimy zwiększyć ilość obrotów i tu nie ma najmniejszej wątpliwości.

Wywóz gruzu w Poznaniu – Gruzik