Pakiet biurowy Office

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Pakiet biurowy Office

Bardzo długo zastanawiałem się jaki prezent mogę sprawić swojej nastoletniej córce, która we wrześniu miała iść do szkoły gimnazjalnej. Chciałem, by bardzo dobrze wkroczyła w nowy rok, i żeby podarek, który zamierzałem jej ofiarować, był jej w tym pomocny. Po długich namysłach w końcu postanowiłem sprawić jej pakiet Office. 

Pakiet Office jako pomysł na prezent

microsoft office 365Swoją córkę znam bardzo dobrze i wiem, że uczy się przede wszystkim dla siebie. Dlatego też jej wyniki w nauce napawają mnie podwójną dumą. Chciałem jej jeszcze bardziej ułatwić proces dydaktyczny, tym bardziej że od września miała iść do nowej szkoły. Gimnazjum to już nie przelewki! Niedawno, bo z okazji urodzin dostała ode mnie i od żony nowy komputer. Sporo zajęło mi wymyślenie odpowiedniego prezentu, ale było warto. Kiedy wreszcie wpadłem na to, że kupię jej pakiet Microsoft Office 365, byłem z siebie bardzo zadowolony. Przecież to brzmiało jak prezent idealny! Długo nie czekając, zrealizowałem zamówienie. Sam używam tego pakietu w swojej pracy i jestem z niego bardzo zadowolony. Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł i byłem pewien, że nie zawiedzie mojej córki. W szkole będzie musiała wykonać wiele projektów, a przede wszystkim – prezentacji, do czego pakiet Office jest wręcz stworzony. Dlatego też szczerze się ucieszyłem, widząc na jej ustach szeroki uśmiech, kiedy wręczyłem jej podarek. Niesłychanie podoba mi się jej chęć nauki, jestem przekonany, że dzięki temu osiągnie w życiu duży sukces.

Za każdym razem, gdy widzę, że córka wykorzystuje pakiet Office do nauki, jestem z siebie bardzo zadowolony. W takich momentach, w głębi duszy chwalę się za swoją decyzję o słusznym prezencie. Mam nadzieję, że przejrzystość i niezawodność pakietu pozwoli mojemu dziecku na dalsze poszerzanie swojej wiedzy!