Plaża najlepszym miejscem na uroczystość weselną z dj-em?

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Plaża najlepszym miejscem na uroczystość weselną z dj-em?

dj weselny

Jako miejsce organizacji swojego wesela Para X i Y pochodząca z Dolnego Śląska postanowiła wybrać plażę jednego z nadmorskich kurortów.Pogoda została uzgodniona ze wszystkimi siłami wyższymi, miała być tego dnia idealna i nic nie zapowiadało, że będzie inaczej.

Dj weselny serwował najlepsze kawałki

dj weselnyI też nie było.Wszystko pięknie zaaranżowane, pogoda zamówiona, goście w wyśmienitych nastrojach. A Para Młoda emanowała pozytywną energią i wykonując swój układ choreograficzny przewidziany na pierwszy taniec wyglądała jakby unosiła się wśród nadmorskich fal. Skupisko mew układało swój lot w kształt serca poruszając się nad głowami zakochanych. Dj weselny serwował najlepsze kawałki, najlepsze rytmy z motywem przewodnim morza, fal i miłości. Para Młoda miała przygotowaną, dopracowaną i pokazową choreografię, którą chciała podzielić się z ze zgromadzona publicznością, tzn. swoimi gośćmi.Tanieć jest niestety nierzadko związany z kontuzjami. Wystarczy niefortunne zgięcie nogi lub nieskoordynowanie w odpowiednim czasie swoich ruchów z partnerem, aby mogło dojść do jakiegoś rodzaju uszkodzenia mniejszego lub większego.Ten przypadek dotknął wspomnianą Parę Młodą, która w zasadzie kończyła swój popisowy taniec i niestety Pan Młody skręcił sobie lewą kostkę. Konieczne było wezwanie karetki pogotowia, zajął się tym dj na wesele. Ona natychmiast przyjechała założyć opatrunek Panu Młodemu.

Tańczyć już nie mógł, ale ból był na szczęście nieduży choć wyglądało to groźnie.Reasumując atmosfera którą stworzyli goście była wspaniała w związku z czym mimo wszystko wesele to uznano za udane.