Podstawowy Kross Level 1.0

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Podstawowy Kross Level 1.0

 

Firma Kross jest aktualnie liderem polskiej branży rowerowej. Jest ona na rodzimym rynku od ponad trzech dekad i w tym czasie zdobyła nie tylko renomę, ale przede wszystkim zaufanie dziesiątek tysięcy klientów, zarówno w kraju, jak i zagranicą. 

Górski Level 1.0 od Krossa

kross level 1.0Rowery górskie z serii Level należą do najbardziej prestiżowych wśród flagowców Krossa. „Jedynka” to pierwszy w serii i najbardziej podstawowy model, jednak znajdziemy w nim bardzo ciekawy, markowy pakiet. To rower, który przypadnie do gustu zarówno początkującym, jak i średniozaawansowanym cyklistom. Bazą Levela 1.0 jest ultralekka, aluminiowa rama, odpowiednio wyprofilowana i niezwykle wytrzymała. Jest wsparta na dwudziesto siedmio i pół calowych kołach, wyposażonych w markowe, niemieckie opony. Posiadają one specjalnie bieżniki, które ułatwiają odprowadzanie nadmiaru wody i lepszą przyczepność. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, w Levelu 1.0 odpowiadają za nie mechaniczne hamulce tarczowe, którą spiszą się niezależnie od terenu i warunków pogodowych. Kross Level 1.0 to koszt nieco ponad tysiąca pięciuset złotych. Czyni go to jednym z najlepszych w tym przedziale cenowym. Rower możemy kupić w sklepie internetowym Kross, ale także w innych sklepach rowerowych online. Warto też pamiętać o wyposażeniu się w kask oraz ochraniacze. Level 1.0 jest dostępny zarówno w wersji dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Stad też jego duża popularność i bardzo dobre statystyki sprzedaży. Warto zdecydować się na ten model, jeśli szukamy dobrego sprzętu w atrakcyjnej cenie.

Wszystkie rowery z serii Level charakteryzują się unikalną geometrią ramy oraz wyjątkowo atrakcyjnym designem. Level 1.0 mimo, ze od daty jego premiery minęło trochę czasu, ciągle cieszy się niesłabnącą popularnością, co świadczy o jego klasie.