Pokaz fajerwerków na weselu handlarza

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Pokaz fajerwerków na weselu handlarza

Handluję praktycznie odkąd tylko ukończyłem osiemnaście lat – wtedy to po raz pierwszy kupiłem z hurtowni sporą partię plecaków, które później sprzedawałem po wyższej cenie na koniec wakacji. Od niedawna handluję jednak fajerwerkami, to zaś, do czego wykorzystują je moi klienci szczerze mnie zadziwiało.

Początkowo uważałem pokaz fajerwerków na weselach za niepoważny.

pokaz fajerwerków na weseluWidząc jednak jak wiele mojego towaru jest kupowane przez firmy, które zajmują się organizowaniem tego typu rzeczy postanowiłem jednak tego nie skreślać. W końcu gdyby to było takie złe i niepoważne, to raczej nie sprzedawałoby się w aż tak dużych ilościach, prawda? Jako, że zbliżało się i moje wesele, postanowiłem zapytać jedną z firm która kupowała moje fajerwerki o cenę takiego przedsięwzięcia. Stwierdzili, że przez wzgląd na długą współpracę mogą zastosować szczególny rabat. Ich pokaz fajerwerków na weselu u mnie odbędzie się za darmo, o ile zapewnię im darmowe fajerwerki i pozwolę się napić z gośćmi. Taki układ w pełni mi odpowiadał. Potrzebowałem trochę czasu by przekonać moją narzeczoną, ale ostatecznie się udało. Gdy zobaczyliśmy pokaz fajerwerków zrozumieliśmy, dlaczego ludzie chcą go mieć u siebie na swoich weselach. To było coś wspaniałego – po twarzach gości również widziałem, że są zachwyceni. Gdy pokaz się skończył, zaczęły się takie brawa, jakich jeszcze nigdy w życiu nie słyszałem. Sam też zresztą klaskałem tak mocno, jak tylko mogłem. Naprawdę zasłużyli – to był najpiękniejszy pokaz fajerwerków, jaki w życiu widziałem.

Obecnie nie dziwię się wcale, że ludzie chcą mieć na swoich weselach tego typu pokazy. Jest to nie tylko piękne, ale i naprawdę pomaga w tym, by jeszcze bardziej się rozluźnić i jeszcze lepiej bawić. Dlatego będę polecał te pokazy każdemu znajomemu – ale tylko przy użyciu moich fajerwerków oczywiście.