Powinienem używać profesjonalnych środków dla gastronomii

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Powinienem używać profesjonalnych środków dla gastronomii

Mój szef to całkiem konkretny człowiek. Wszystko można z nim załatwić i w sumie to gdyby nie on to pewnie nie miałbym tej roboty. W jego firmie gastronomicznej odpowiadam za utrzymanie czystości w całym budynku. Pracuję na pełny etat i jest sporo pracy.

Namówiłem szefa na zakup profesjonalnych środków czystości

profesjonalne środki czystości polecane dla gastronomiiDużo się zawsze napracuję, ponieważ środki, których używam nie są tak skuteczne jak bym sobie tego życzył. Do sprzątania muszę się bardziej przykładać, ażeby wszystko było porządnie wykonane. Mój znajomy pracuje w firmie sprzątającej i często rozmawiamy o pracy. To on mi powiedział, że dostępne są profesjonalne środki czystości polecane dla gastronomii, których powinienem używać. Mój szef się na tym nie zna i w zasadzie kupuje pierwsze lepsze produkty. Rozmawiałem z Tomkiem długo na ten temat i przekonałem się, że muszę również mieć profesjonalne środki czystości polecane dla gastronomii, bo dzięki temu praca będzie o wiele łatwiejsza. Od razu poszedłem do szefa zanim jeszcze zacząłem pracę. Opowiedziałem o rozmowie ze znajomym i wskazałem miejsca trudne do posprzątania. Karol dał mi próbkę takiego środka i jak pokazałem szefowi efekty to zaniemówił. Spytał czy wiem gdzie można kupić te profesjonalne środki czystości polecane dla gastronomii i dał mi pieniądze. Miałem jechać wyposażyć się we wszystko co niezbędne i jak wrócę do będę używał tych nowych środków czystości. Zadowolony byłem, ponieważ wiedziałem, że teraz praca będzie dla mnie o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza.

No teraz to ja mogę pracować. Od razu zauważyłem, że nowe środku są o wiele skuteczniejsze. Nawet ich zapach jest o wiele przyjemniejszy i nie drażni. Szef też zauważył różnicę i stare środki wyrzucił. Teraz tylko takie będziemy stosować u nas.