Projekt atrakcyjnej pływalni

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Projekt atrakcyjnej pływalni

Miejscowość, z której pochodzę, bardzo mocno rozwinęła się w ostatnich latach. Z miejsca, w którym nic się praktycznie nie działo, przekształca się ono powoli w atrakcyjne miasteczko, w którym przyjemnie i kreatywnie można spędzić czas. Wszyscy z utęsknieniem czekają na pierwszą w mieście pływalnie, która zapowiada się na prawdziwą atrakcję.

Pływalnia w małym miasteczku

projekt pływalniWychowałam się w małej, bardzo sennej miejscowości, z której uciekali wszyscy młodzi ludzie, bo nie było tu za wielu perspektyw. Dopiero od jakiegoś czasu rozwój miasteczka zaczął nabierać tempa i zaczęło ono ożywać. Pojawiło się kilka kawiarni, restauracji, otwarto kino, małą galerię handlową. Teraz wszyscy czekamy na pływalnię. Podekscytowanie jest duże, bo projekt pływalni jest naprawdę zachwycający. W budynku mają pojawić się dwie oddzielne sale, jedna z szerokim basenem sportowym, druga z jacuzzi i basenami rekreacyjnymi. Według projektu w pływalni ma być też kilka ciekawych zjeżdżalni, w tym dwie wychodzące na zewnątrz. Na okres letni przewidziane są też pływalnie zewnętrzne w których będzie można chłodzić się na świeżym powietrzu. Będzie to prawdziwy park rozrywki. Przez to, że ta pływalnie powstanie w naszej miejscowości, spodziewamy się zwiększonej ilości turystów. Pomoże to w rozwoju lokalnych przedsiębiorstw. Na pewno na dużym ruchu skorzystają kawiarnie, restauracje oraz tutejsze sklepiki. Wszystko wskazuje więc na to, że moje rodzinne miasteczko stanie się prawdziwym miejscem rozrywki.

Żyjemy w czasach szybkiego rozwoju. Nawet małe miasteczka idą z duchem czasu i zmieniają się nie do poznania. Przykładem może być moje miasto rodzinne, w którym od kilku lat dzieje się bardzo dużo. Przełomem dla lokalnej społeczności ma okazać się duży basen pełen atrakcji.