Projektowanie logo jest ważne.

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Projektowanie logo jest ważne.

logo

Moment wejścia do sklepu i pierwsze minuty spędzone w nim. Wczujmy się w sytuację przeciętnego użytkownika. który z­ wiedza sklep. Bajważniejsze jest projektowanie logo.

Projektowanie logo jest ważne.

logoCzego potencjalny klient może się tutaj obawiać? Co może wzbudzić jego podejrzenia? Wyróżnić możemy np. długie ładowanie się strony. Klient nie lubi czekać na to, aż załaduje się strona. W początkowej fazie rozwoju Internetu w Polsce problem ten był związany głównie z niewielką prędkością łączy internetowych. Dzisiaj, kiedy łącza są znacznie szybsze, największym problemem są powolne serwery, na których znajdują się sklepy, postaraj się zatem, aby nasz sklep internetowy umieścić na szybkim, sprawnym i bezpiecznym serwerze chyba nikt nie chce stracić potencjalnych klientów, zanim wejdą na stronę. Strony internetowe są oparte na różnych silnikach. Zadbać o odpowiednie szablony allegro, aby strona łatwo się wczytywała. Weź też pod uwagę projektowanie logo w przyjaznym do ładowania formacie danych. W Toruniu znajduje się wiele firm zajmujących się tworzeniem stron. Nieprofesjonalny wygląd strony. Należy pamiętać. że nie zawsze atrakcyjny i zaawansowany graficznie wygląd sklepu będzie kluczem do sukcesu. z kolei niechlujny i nieprofesjonalny wygląd może okazać się gwoździem do trumny. Internauta. który wejdzie do brzydkiego, wykonanego .. na szybko” sklepu, może pomyśleć. że nie ma do czynienia z profesjonalistami tylko osobami nieprzykładającymi się do swojej pracy. Źle zaprojektowana nawigacja. Dobra nawigacja to kolejny element, o którym powinniśmy pamiętać. Powinna być intuicyjna i łatwa do zrozumienia.

W sklepach, które mają kiepsko zaprojektowany system nawigacyjny, klienci będą się gubić w gąszczu odnośników i informacji. Może to sprawić, że klienci nie będą wracać do naszego sklepu. Projektowanie logo się przyda.