Przyczepki dla dzieci Croozer

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Przyczepki dla dzieci Croozer

Większość dzieci lubi jeździć na rowerze dlatego rodzice chętnie je biorą na przejażdżki. Zanim dziecko się nauczy na nim jeździć, to rodzice mogą go przewozić w specjalnych przyczepkach i brać ze sobą na wszystkie wycieczki. 

Jakość przyczepek Croozer   

przyczepka rowerowa croozerCoraz więcej rodziców decyduje się angażować maluchy w ich aktywne sportowo życie. Matki wożą swoje dzieci w przyczepkach, lub biegają z nimi w specjalnych wózkach. Obecnie najlepszą na rynku jest przyczepka rowerowa Croozer, która spełnia aż trzy funkcje. Może być przyczepką rowerową, którą przypinamy do ramy na tylnym kole, klasycznym wózkiem dzięki zamiennemu, przedniemu kołu, albo wózkiem biegowym. W cenie jednego produktu formy Croozer, kupujemy aż trzy różne. Przyczepka zapewnia dziecku wygodę podczas jazdy i bezpieczeństwo. Stelaż został wykonany ze stali i aluminium, a poszycie stanowi miękki, nieprzemakalny materiał. Przyczepka po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca, więc zmieści się w każdym domu i bagażniku. Ergonomiczne siedzisko zapewnia dziecku wygodę podczas jazdy, a pasy bezpieczeństwa utrzymują dziecko w stabilnej pozycji. Dzięki zamiennym elementom montażowym, łatwo i szybko znajdziesz zmienimy przeznaczenie sprzętu. Duże, pompowane tylne koła są zamieszczone na stałe, a przednie jest wymienne na małe, obrotowe do spacerowania, oraz duże do biegania. Przyczepka Croozer posiada pojemny bagażnik, w którym możemy schować wszystkie niezbędne rzeczy dla dziecka. Posiada ona także mocne hamulce tarczowe. 

Od teraz wycieczki rowerowe, staną się prawdziwą przygodą, bo dziecko będzie mogło swobodnie jeździć w dużej przyczepce i podziwiać widoki z każdej strony. Cena przyczepki rowerowej firmy Croozer zależy  od modelu, który wybierzemy i dodatków, które może posiadać.