Przygotowanie mieszkania do sprzedaży

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Przygotowanie mieszkania do sprzedaży

Mąż odziedziczył po swoich rodzicach mieszkanie. Jako, że mieliśmy już swój dom postanowiliśmy, że  się nie będziemy się bawić w żadne wynajmy a po prostu mieszkanie przygotujemy do sprzedaży. Zapewne każdy wie jak to jest, kiedy wchodzi się do mieszkania po starszych osobach. Teściowe stronili od remontów, ponieważ z sentymentem wspominali minioną epokę. Mimo tego, że sama bardzo chciałabym się tym zająć przez pracę nie miałam czasu. 

Zdecydowaliśmy się na home staging 

home staging w TrójmieścieDługo zastanawialiśmy się nad tym co powinniśmy zrobić w tej sytuacji. Wiadomo, że mieszkania w nieciekawym stylu nikt nie będzie chciał za cenę, jaką sobie wymyśliliśmy. Lokal był w bardzo dobrej lokalizacji, co tylko powiększało jego wartość. Przeszukaliśmy chyba cały internet aż w oczy wpadła nam pewna fraza. Bardzo długo o tym czytaliśmy i stwierdziliśmy iż jest to dla nas doskonałe wyjście. Chodzi o home staging w Trójmieście. Projektanci odmieniają całkowicie wystrój mieszkania i przygotowują je do wynajmu bądź sprzedaży. Dokładnie tego szukaliśmy. Kiedy umówiliśmy się na spotkanie ze specjalistami w mieszkaniu od razu uderzył mnie ich profesjonalizm. Te osoby mają niekończącą się wyobraźnie. Zarzucali nas propozycjami, kolorami, teksturami. Kiedy tak wymieniali to wszystko poczułam, że zamiast sprzedać mieszkanie to sama w nim zamieszkam. Po dwóch tygodniach otrzymaliśmy od nich projekty wykonane w profesjonalnym programie, wybraliśmy jeden najlepszy naszym zdaniem.

Remont trwał ponad dwa tygodnie. Chętnych na mieszkanie nie brakowało. Wszyscy – zwłaszcza młodzi doceniali fakt, że mieszkanie jest od razu wykonane w nowoczesnym stylu, ale i urządzone. Cieszę się, że zdecydowaliśmy się na home staging. Poleciłam go mojej przyjaciółce, które chce wynająć swoje mieszkanie.