Rodziców nie stać na lampy w stylu prowansalskim

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Rodziców nie stać na lampy w stylu prowansalskim

lampy w stylu prowansalskim

Od jakiegoś czasu nie mogłam się zdecydować na to, co zrobić w moim pokoju. Mieszkam jeszcze z rodzicami, więc wszelkie próby poważnej zmiany w otoczeniu muszą mieć ich zgodę. Dlatego też nie mogę sobie pozwolić na przykład na meble shabby chic. Po prostu nie spełniają one standardów rodzicielskich.

Kupili lampy w stylu prowansalskim

lampy w stylu prowansalskimUważają oni, że to fanaberia umieszczać w domu takie zdezelowane meble, a już tym bardziej, kiedy się je sztucznie postarza. Wracając do punktu wyjścia, mogę sobie pozwolić na pudełka ozdobne sklep internetowy je oferuje, ale nie mogę na zmiany w stylu mebli czy zakupu większych dekoracji. Wiem, że to wiąże się także z kwestiami finansowymi. Ja dorabiam sobie trochę, ale nie jest to wielka kasa, więc mój ewentualny remont musieliby sponsorować rodzice. Doceniam na przykład fakt, że kupili lampy w stylu prowansalskim do kilku pokojów, bo wiem, że ich na to nie stać, a stało się to za moją namową. Na pewno jednak nie często możemy zrobić coś podobnego. Z chęcią jednak wezmę się na przykład za malowanie ścian, by je trochę odświeżyć i nadać im świeży odcień. Muszę powiedzieć, że mamy także piękne lustra dekoracyjne w korytarzu i łazience. To nie moja zasługa. Widzę, że na guście moich rodziców także można polegać i bardzo się z tego cieszę. Gdybyśmy tylko mieli więcej funduszy… Na szczęście jednak są dekoracje do domu, które mogę co jakiś czas kupować i nie stanowią aż takiego wydatku, a zmieniają od razu klimat.

Pokój staje się po prostu przestrzenią bardziej przemyślaną. Nie mam na co narzekać, bo ostatnio znalazłam świetne pudełka ozdobne, a poza tym co jakiś czas mogę sobie sprawić jakiś drobiazg do mieszkania. Wiem też, że kiedyś zrobimy kompletny remont i wtedy przyjdą jakieś większe zmiany.