Ubranka dla noworodka

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Ubranka dla noworodka

Oczekiwanie dziecka jest czasem wielkich zmian. Należy się do nich odpowiednio przygotować poprzez zakup niezbędnych akcesoriów oraz przygotowanie miejsca, w którym maluszek będzie przebywał. Przyszli rodzice najczęściej borykają się z zakupem ubranek dla niemowlaka.

Co należy kupić?

Kaftaniki  z długim rękawemGeneralnie istnieje zasada, że powinno się je kupować tuż po urodzeniu, ale wypada mieć chociaż kilka ubrań tuż przed rozwiązaniem. Wyprawka dla dziecka składa się z ubrań, kocyka oraz rożka. Zanim noworodek będzie na świecie, warto już mieć przygotowane piec rodzajów pajacyków, kaftaników oraz śpioszek. Do tego potrzebne będą body z różną długością rękawka w zależności od pory roku. Warto kupić rękawiczki, ponieważ maluszek może się nimi podrapać, a jeszcze nie kontroluje swoich ruchów. Bardzo ważne są skarpetki. Przez stópki ciepło ucieka najszybciej. Zakładamy je w każdej porze roku. Na początku przyda się ich sześć par. Czapka również jest bardzo ważna. Jeśli jest zima, to kupujemy grubszą, natomiast kiedy panuje ciepło, wystarczą dwie bawełniane cienkie czapeczki. Muszą być z naturalnego materiału, aby dziecku się główka nie pociła. Warto kupić także szaliczek oraz kombinezon na zimę. Oprócz tego kupujemy pieluszki tetrowe, do których dzieciaczki uwielbiają się się przytulać. Są one pożyteczne podczas karmienia. Dziesięć sztuk całkowicie wystarczy. Kupujemy również wyżej wymieniony kocyk oraz rożek. Więcej nic nie trzeba nie licząc oczywiście kosmetyków pielęgnacyjnych, mebli, akcesoriów oraz wózka.

Prawda jest taka, że każdemu rodzicowi ogromna przyjemność sprawia zakup ubrań dla swojego przyszłego potomka. Nic dziwnego, bo dzieci to najważniejsze osoby w naszym życiu. Trzeba więc odpowiednio dokładnie przygotować się na ich przyjście na świat.

Sprawdź www.izikids.pl ofertę