Wszystkie opakowania od jednego producenta

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Wszystkie opakowania od jednego producenta

przekładkie tekturowe - Packaging.net.pl

Jeżeli udało nam się dobrać odpowiednie, funkcjonalne opakowania do prowadzonej przez nas działalności, warto spojrzeć na kwestię tego, by nasz produkty były bezpieczne od fazy zejścia z taśmy, poprzez składowanie transport, aż po dotarcie do finalnego odbiorcy. Pamiętajmy, że opakowanie to nie tylko wizualny aspekt i opakowanie jednostkowe, które jest widoczne dla konsumenta.

Przekładki tekturowe – Packaging.net.pl

Polipropylenowa pojemniki na maliny, nie gwarantują im bezpiecznego, masowego transportu. W fazie logistycznej, potrzebujemy wielu różnych opakowań w pełni zabezpieczających asortyment.

przekładkie tekturowe - Packaging.net.plJeżeli udało nam się, wybrać idealne dla nas opakowanie jednostkowe, a producent opakowań doskonale zrozumiał nasze potrzeby warto zapytać się go o inne rodzaje zabezpieczeń. Opakowania zbiorcze, które pomogą nam przy ewentualnej formie sprzedaży produktów, do punktów detalicznych. Takie opakowania powinny charakteryzować się już większą wytrzymałością niż opakowania jednostkowe, posiadać przekładki tekturowe, więc dobrym wyborem jest wytworzenie ich z wielowarstwowej tektury falistej, ale musimy pamiętać, że one też powinny zawierać, choć drobne elementy promocyjne, logo, krótką specyfikację. Opakowania transportowe, do ochrony produktów podczas łańcucha logistycznego i magazynowania. Z tektur ciężkich i falistych, charakteryzujące się dużym współczynnikiem wytrzymałości. Do opakowania transportowych należą kontenery, czyli, ciężkie opakowania kartonowe, z bardzo grubych i wielowarstwowych tektur falistych, oraz skrzyniopalety, pudła zintegrowane z paletami, szczególnie przydatne w transporcie lotniczym, lub w transportach wymagających przestrzegania zasad fitosanitarnych. Ostatnim rodzajem opakowań, o których warto pomyśleć są palety typu Kay Pal, w pełni tekturowe, lekkie palety, do użytku na magazynach głownie w branży spożywczej, zaprojektowane w systemie rolkowych i doskonale dopasowane do pracy z wózkami widłowymi. Jeżeli jesteśmy zadowoleni z oferowanych przez naszego dostawcę opakowań produktów, warto wysłać mu zapytanie o możliwość produkcji wyżej wymienionych opakowań dla naszej branży towarowej.