Wygodne leżenie na narożniku w pokoju

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Wygodne leżenie na narożniku w pokoju

 

Kiedy przeprowadzaliśmy się na nowe a zarazem większe mieszkanie, od razu wiedzieliśmy, że w salonie stanie duży mebel, który będzie służył nam do wypoczynku. Zawsze marzyłam o narożniku, który stałby w centralnym punkcie mieszkania. Chciałam mieć komfort odpoczywania w postaci tego mebla.

Wygodny narożnik na środku pokoju

wygodne narożniki pokojoweI tym razem przyszedł czas, że mogłam spełnić marzenie. Zawsze podobały mi się wygodne narożniki pokojowe, które mogły znaleźć swoje miejsce tuż przed telewizorem i stolikiem kawowym. Dzięki temu, że zdecydowaliśmy się na wybór materiału, który nie chłonie wody, mogłam mieć pewność, że nic mu nie grozi przy naszym małym dziecku. W związku z tym, że syn miał dopiero dwa lata, często zdarzało mu się coś wylać. Aby nie być zmuszonym do częstego prania narożnika, wybraliśmy materiał obicia taki, aby spełniał nasze oczekiwania. Producent zapewniał, że jest plamoodporny, co dość szybko nasz syn przetestował. Kolor narożnika miał także dla nas ogromne znaczenie. Mimo, że podobały mi się bardzo kolory i odcienie beżu, zdecydowaliśmy się na szarą barwę obicia. Ten kolor bardziej pasował do wnętrza. Niemniej jednak sam narożnik był bardzo wygodny a do tego posiadał funkcję spania. Dzięki temu goście, którzy dość często nas odwiedzali mogli mieć pewność, że będzie im wygodnie. Sam narożnik był lewostronny – taki układ bardziej odpowiadał naszemu mieszkaniu. Jego powierzchnia po rozłożeniu była bardzo duża i spokojnie zmieściłaby się na niej pięcioosobowa rodzina. Cieszyliśmy, że mamy miejsce dla gości, którzy od czasu do czasu mogą zostać u nas na noc.

Mimo, że narożnik został zakupiony przez Internet warunki jego gwarancji były takie same, jak przy zakupie stacjonarnym. Warto bowiem mieć świadomość tego, że w przypadku gwarancji nie ma znaczenia dla producenta czy towar został kupiony przez Internet czy nie.