Wypadek na Dolnym Śląsku czy kanalizacji

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Wypadek na Dolnym Śląsku czy kanalizacji

kanalizacja

Każdego dnia słyszymy informację o wypadkach drogowych. Teoretycznie ich liczba powinna ulec zmniejszeniu, jednak w rzeczywistości sprawa ma się zupełnie inaczej. Wszyscy mamy świadomość, że w obecnych czasach powinniśmy być bardziej doinformowani odnośnie zagrożeń, które na nas czyhają.

Kanalizacja i pęknięta rura

kanalizacjaCo za tym idzie także świadomość kierowców powinna wzrastać. Mimo wszystko jednak wypadki są i będą. Ciężko je bowiem całkowicie wyeliminować z życia codziennego. W ostatni weekend Wrocław został dotknięty szczególnie dziwnym wypadkiem. Interweniowało bowiem pogotowie, ale nie to, które zna każdy z nas. Tym razem na miejsce stawić się musiało pogotowie kanalizacyjne. Rzecz niecodzienna, a jednak miała miejsce. Rozpędzony kierowca trafił w wystającą rurę, którą z impetem przebił. Konsekwencją było otwarcie kanalizacji i wytryśnięcie szamba na ulice pięknego i malowniczego Wrocławia. Czyszczenie kanalizacji zajęło Wrocławianom kilka dni. Sprawą musiało się zająć kilku wykwalifikowanych pracowników. Mieszkańcom Wrocławia cała ta sytuacja przysporzyła niesamowitej ilości śmiechu. Nikt chyba się nie spodziewał ile zamieszania może narobić kanalizacja, o której na co dzień w ogóle nie myślimy. Oczywiście osoby zamieszkujące pobliskie ulice nie byli już tak zadowoleni. Do ich mieszkań wkradł się bowiem delikatnie mówiąc nieprzyjemny smród.

Jednak pogotowie kanalizacyjne zrobiło wszystko co w ich mocy, aby szybko uporać się z problemem i pozostawić mieszkańcom kolejny raz piękny, malowniczy i przyjemnie pachnący Wrocław.