Wystrojenie nowego pokoju dla mojej córki

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Wystrojenie nowego pokoju dla mojej córki

Wraz z rodziną przeprowadzaliśmy się do innego miasta. Nowo zakupione mieszkanie było bardzo puste, dlatego zależało mi, aby wyglądało ono znacznie lepiej niż to, w którym mieszkaliśmy dotychczas. Najważniejsze dla mnie jest to, aby moja rodzina czuła się komfortowo oraz bezpiecznie.

Zakup artykułów dekoracyjnych dziecięcych

artykuły dekoracyjne dla dzieciJednym z pierwszych pomieszczeń był pokój mojej córki. Zależało mi na tym, aby wystrój tego pokoju był wyjątkowo dziewczęcy i związany z tym, co uwielbia moja córka, czyli kreskówki. Wybrałem się do sklepu, gdzie mogłem znaleźć tego typu artykuły dekoracyjne dla dzieci. Na początku, byłem zszokowany ilością różnorodnych dekoracji, które można było tam nabyć. Znalezienie czegoś odpowiedniego było czasochłonne, ponieważ jestem osobą dosyć niezdecydowaną, która zanim coś wybierze, musi wszystko przepatrzeć. Po długim poszukiwaniu, znalazłem świetne, różowe artykuły dekoracyjne. Wiele postaci z kreskówek w postaci różnorodnych naklejek, jak również bardzo ładna, różowa tapeta na ścianę. Oczywiście, artykułów jest o wiele więcej, jednakże był to mój pierwszy krok, aby wypełnić jakoś jej nowy pokój. Po ściągnięciu i przeniesieniu mebli z naszego starego mieszkania, zaczęliśmy bawić się w zmianę wystroju. Po kilku dniach pracy, skończyliśmy z naprawdę całkiem niezłym efektem. Chciałem, aby to była niespodzianka dla mojej córki, dlatego starałem się zrobić to pod jej nieobecność, gdy przebywała u mojej mamy.

Moja córka była bardzo zadowolona. Twierdziła, że jest to jej wymarzony pokój i nie mogła mieć lepszego, dlatego ja, jako ojciec, jestem bardzo dumny sam z siebie. Uszczęśliwienie własnego dziecka to chyba najbardziej satysfakcjonująca rzecz dla rodzica. Niedługo dokończymy pokój, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik i wyglądało jak najlepiej.