Zakup kamery sportowej TomTom na wyjazd

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Zakup kamery sportowej TomTom na wyjazd

Od jakiegoś czasu z mężem zaczęliśmy jeździć na rowerach. W sumie to zaczęło się od tego, że chcieliśmy zacząć się odchudzać. Najpierw kupiliśmy sobie rowery i potem zaczęliśmy jeździć. Na początku przemierzaliśmy naprawdę krótkie dystanse.

Kupno kamery sportowej TomTom

kamera sportowa TomTom BanditJednak z czasem stały się one coraz dłuższe. W końcu to jeżdżenie na rowerze stało się naszą prawdziwą pasją. Teraz praktycznie nigdzie nie jeździmy samochodem. A wszędzie właśnie jedziemy na rowerze. W tym roku także planujemy po raz pierwszy pojechać na wakacje właśnie rowerami. Jeździmy z pewną ekipą osób, których poznaliśmy właśnie przez te rowery. Także doszliśmy do wniosku, że możemy się razem gdzieś wybrać. Ja z mężem postanowiliśmy jakoś ten nasz wyjazd utrwalić. I chcemy kupić specjalną kamerę. Jest to kamera sportowa TomTom Bandit, którą można zamontować do roweru. Jest to dla nas także idealny rozwiązanie. A obraz z takiej kamery jest naprawdę bardzo wyraźny.Mąż powiedział, że taką kamerę jest najlepiej kupić w sklepie internetowym bo tam jest najtańsza. On się na tym lepiej zna także on ją zamówił. Po kilku dniach przyszła i od razu chcieliśmy ją przetestować. Okazało się, że naprawdę bardzo łatwo można ją zamontować do roweru. Po tym gdy wróciliśmy do domu obejrzeliśmy zarejestrowany przez nią film. Był naprawdę bardzo wyraźny i także świetnie było słychać głos. Także na taką wyprawę jak my planujemy na pewno się przyda.

W sumie wszyscy, którzy z nami jadą cieszą się z tego powodu, że kupiliśmy tą kamerę. Ponieważ wiadomo, że w sposób profesjonalny uda nam się nagrać film z naszych wakacji. A będą to niepowtarzalne wakacje i jakże inne od poprzednich gdy jechaliśmy gdzieś samochodem. A potem jeszcze spaliśmy w hotelach albo dobrych pensjonatach.