Zestaw z porcelany dla babci

Weź udział w Olimpiadzie Mikołajkowej

Zestaw z porcelany dla babci

Moja babcia będzie niedługo obchodziła urodziny, bardzo wyjątkowe, bo siedemdziesiąte. Taka okrągła rocznica narodzin musi być hucznie uczczona. Wyprawiamy więc dla babci przyjęcie w wynajętej sali. Będzie dużo gości z rodziny i spośród przyjaciół. Jest to niespodzianka, babcia nic o tym nie wie. Ja, natomiast, zastanawiam się jeszcze, co kupić babci na urodziny.

Piękna porcelana na prezent

filiżanki porcelanoweJuż za niecały miesiąc czeka naszą rodzinę wyjątkowa uroczystość. Moja babcia obchodzić będzie siedemdziesiąte urodziny i z tej okazji organizujemy jej przyjęcie- niespodziankę. Wynajęliśmy salę, zaprosiliśmy rodzinę i znajomych. Ale wszystko trzymamy w ścisłej tajemnicy. Jestem współorganizatorką wspomnianego przyjęcia, ale chce też babci kupić coś od siebie. Jednym z pomysłów jest zakup porcelany. Babcia uwielbia takie rzeczy, a niedawno mimochodem wspomniała mi, jakie naczynia porcelanowe jej się marzą. Zainspirowana tym, co usłyszałam, znalazłam w Internecie piękne filiżanki porcelanowe z podstawkami. Właśnie o czymś takim wspominała mi babcia. Jej zestaw kawowy już dawno się wytłukł, a chciałaby mieć ładne filiżanki, którymi mogłaby ugościć swoje koleżanki. Prawdopodobnie zamówię ten zestaw. Zastanawiam się tylko nad tym, który wzór wybrać. Jeden z nich to piękne, czerwone róże, które wyglądają na ręcznie malowane. Na innym zestawie, zaś, widnieją śliczne, niebieskie kwiatki, chyba niezapominajki. Cały zestaw zapakowany będzie w eleganckie, drewniane pudełko.

Z okazji siedemdziesiątych urodzin organizujemy mojej babci uroczyste przyjęcie. Poza tą niespodzianką chce kupić jej coś wyjątkowego od siebie. Pradopodobnie będzie to ręcznie zdobiona porcelana, o której babcia wspominała mi kiedyś w rozmowie. Taki piękny zestaw do herbaty lub kawy na pewno ją ucieszy.